Czy Donald Trump postanowił w końcu uporać się z Antifą i ulicznymi chuliganami wzniecającymi niepokój na ulicach USA? W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie wskazujące na interwencję agentów federalnych w Portland.

— Trump zaczyna oczyszczanie? Sprawa zaczyna być coraz głośniejsza, piszą już o tym media — napisał bloger o nicku Moraine, zamieszczając na Facebooku wideo przedstawiające zamaskowanych mężczyzn w szturmowych mundurach z naszywkami policyjnymi.

— W Portland, bez zgody i wiedzy miejskich, lokalnych czy stanowych władz, niezidentyfikowane zielone ludziki zatrzymują antifiarzy, lewaków i zadymiarzy, nie przedstawiają się, nie czytają im żadnych praw, nie rozmawiają z nimi tylko zabierają. Są to podobno „federalni agenci”, nie wiadomo jednak jakiej agencji, nie posiadają żadnych odznak, ani identyfikatorów, nie rozmawiają z nikim, nie odpowiadają na pytania, poruszają się samochodami z wypożyczalni aut — poinformował internauta, powołując się na doniesienia APNews.

Według portalu, burmistrz miasta Portland Ted Wheeler domaga się od prezydenta Stanów Zjednoczonych, by ten wycofał domniemanych agentów rządu z terenu aglomeracji.

Przeczytaj również: Michał Kamiński bezlitosny dla Platformy Obywatelskiej: „Traktujecie ich jak świnie! Władza PiS wynika z woli narodu”

Trump zaczyna oczyszczanie? Sprawa zaczyna być coraz głośniejsza, piszą już o tym media. W Portland, bez zgody i wiedzy miejskich, lokalnych czy stanowych władz, niezidentyfikowane zielone ludziki zatrzymują antifiarzy, lewaków i zadymiarzy, nie przedstawiają się, nie czytają im żadnych praw, nie rozmawiają z nimi tylko zabierają. Są to podobno "federalni agenci", nie wiadomo jednak jakiej agencji, nie posiadają żadnych odznak, ani identyfikatorów, nie rozmawiają z nikim, nie odpowiadają na pytania, poruszają się samochodami z wypożyczalni aut.

Gepostet von Moraine am Samstag, 18. Juli 2020

źródło: APNews

(Visited 390 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj