Do niecodziennego zdarzenia doszło w Piasecznie (woj. mazowieckie). W związku z naprawą jezdni zamknięto pewien jej fragment, a część kierowców musiała zjechać na przeciwległy pas ruchu, bo nie najechać robotników.

Nie wszyscy jednak wiedzieli, że tak należy zrobić. Sieć obiegło nagranie, na którym widać samochód jadący czołówkę. Wyskoczył z niego wściekły pasażer, który pokłócił się z kierowcą prawidłowo jadącego samochodu.

Do zdarzenia doszło 6 października pod Warszawą. Z racji naprawy nawierzchni na jednej z ulicy w Piasecznie część kierowców musiała zjechać na przeciwległy pas ruchu.

Awantura na drodze

Pewna kobieta kierująca citroenem nie zastosowała się do obowiązujących zasad. Nagranie trafiło na kanał „Stop cham”. Filmik został uwieczniony przez kamerę zamontowaną w samochodzie.

Wątpliwości wzbudziło zachowanie kierowcy toyoty, który uciekł w ostatnim momencie na swój pas. Problem zaognił się wraz z kolejnym autem, kiedy autor nagrania podjechał do zwężenia, na czołówkę wyjechał mu citroen z kobietą za kierownicą.

– No i gdzie się pchasz? Postoimy sobie – powiedział cicho autor filmu.

W pewnej chwili sprawy przybrały nieoczekiwany obrót. Z samochodu wyskoczył pasażer, a wściekły mężczyzna podszedł do kierowcy będącego autorem nagrania.

Przeczytaj również:  Nie żyje Leonard Pietraszak. Znany aktor miał 86 lat

– Nie widzisz, że jadę? Na złość teraz mi robisz? – krzyczał do niego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Donald Tusk w Kluczborku. Mocne słowa jednego z uczestników [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Na Krymie wybuchła panika! Kolejki do stacji benzynowych [WIDEO]

źródło: o2.pl / YouTube

(Visited 207 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj