Rafał Trzaskowski pochwalił się w mediach społecznościowych informacją, o tym, co zrobił ze swoim pupilem.  Zaczipowaliście swojego psa? Bąbel ma to za sobą i popatrzcie sami został gwiazdą internetu! A poważnie  czipowanie to bezpieczeństwo psa w razie, gdyby się zgubił. Dziś Darmowe czipowanie psów w Wawrze zapraszam! Pamiętajcie, żeby wziąć książeczkę zdrowia swojego pupila! napisał prezydent Warszawy.

W sobotę Schronisko Na Paluchu ogłosiło akcję darmowego czipowania psów na Wawrze. Jak wynika z komunikatu: Wystarczy przyjść ze swoim podopiecznym w godzinach od 11 do 15 na ul. Starego Doktora 1 (obok Ośrodka Sportu i Rekreacji Syrenka).

Na miejscu każdy może zgodzić się na elektroniczne znakowanie czworonogów. Jest to jedna z metod, która ma zapobiegać bezdomności zwierząt.

Elektroniczny czip zawiera w sobie oryginalny numer zwierzęcia i nie wpływa na jego codzienny komfort życia. W zasadzie jego obecność nie powinna być odczuwalna, ponieważ czip jest wielkości ziarenka ryżu i umieszcza się go pod skórą czworonoga, na szyi lub między łopatkami.

Jeżeli zwierzę zostanie znalezione w jakimś obcym miejscu będzie można sprawdzić jego adres za sprawą specjalnego czytnika. Taką możliwością dysponuje m.in. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, Eko Patrole Straży Miejskiej m.st. Warszawy oraz większość lecznic weterynaryjnych.

Przeczytaj również:  Warszawa. Nastolatka zginęła na przejściu dla pieszych

Zobacz również: Jan Kanthak o Tusku: „Znamy go z tego, że jest furiatem… [WIDEO]

Zobacz również: Nie uwierzycie! Tusk wskazał najpopularniejszego polityka w Polsce

Zaczipowaliście swojego psa? Bąbel ma to za sobą i popatrzcie sami – został gwiazdą internetu! 😀 A poważnie – czipowanie…

Opublikowany przez Rafała Trzaskowskiego Sobota, 10 lipca 2021

źródło: wmeritum.pl

(Visited 651 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj