propolski.pl: Najpiękniejsza bramka na Euro? Tylko patrzeć i podziwiać [WIDEO]

Najpiękniejsza bramka na Euro? Tylko patrzeć i podziwiać [WIDEO]

Tegoroczne Mistrzostwa Europy od samego początku budzą wiele różnorodnych emocji. Podczas ostatniego meczu między Ukrainą a Holandią miała miejsce spektakularna bramka, którą eksperci zaliczają do najbardziej widowiskowych podczas całego turnieju.

Mecz Ukraina-Holandia wywołał szczególnie wiele ekscytacji. Reprezentacja Ukrainy pomimo ogromnych wysiłków przegrywała 0:2, gdy do akcji wkroczył 31-letni piłkarz Andrij Jarmolenko. Zawodnik fenomenalnie przymierzył i lewą nogą strzelił sprzed pola karnego. Media dawno nie zarejestrowały tak udanego gola.

Komentatorzy nie mogli wyjść z podziwu dla tak wspaniałego wyczynu. — Cóż za spektakularna bramka. Patrzeć i podziwiać — krzyczał Maciej Iwański.

Pomimo tego osiągnięcia Ukraina przegrała spotkanie z Holandią. Cztery minuty później Roman Jaremczuk doprowadził do remisu, jednak już w 85. minucie Danzel Dumfries ustanowił wynik spotkania na 3:2 dla Holandii.

Źródło: wMeritum.pl