propolski.pl: Rosyjski terror. Żywcem pogrzebani wpierw wykopali sobie groby

Nadciągają nowe obostrzenia. Uderzą w połowę Polaków: „Będziemy wzmacniać mechanizmy obowiązku szczepień”

Premier Mateusz Morawiecki poinformował na poniedziałkowej konferencji prasowej o restrykcjach pandemicznych. Obostrzenia zostaną ogłoszone w związku z nadciągającymi Świętami Bożego Narodzenia.

Nowe obostrzenia zostaną przedstawione przez rząd jeszcze w tym tygodniu. O planach władzy poinformował szef rządu Mateusz Morawiecki.

Decyzje zostaną ogłoszone we wtorek albo w środę. Będziemy wzmacniać mechanizmy obowiązku szczepień. Rozważamy wzmocnienie obostrzeń wobec niezaszczepionych — zapowiedział Morawiecki.

Nowy reżim sanitarny ma oficjalnie mieć związek ze zbliżającym się okresem świątecznym, Sylwestrem i Nowym Rokiem. Według najnowszych ustaleń, przyczyną ma być zakaźliwy wariant koronawirusa ochrzczony mianem Omikron.

Pierwszy zestaw wzmocnienia zaostrzeń przedstawił pan minister Niedzielski nie tak dawno temu, a jutro albo najpóźniej pojutrze przedstawimy drugi, między innymi taki, który będzie się wiązał z sytuacją świąteczną, który będzie odpowiedzią na mutację wirusa Omikron, bo rzeczywiście ten stan spraw przedstawia się niedobrze — mówił Mateusz Morawiecki.

Przeczytaj również: Lider AgroUnii ujawnia: Będą problemy z dostępem do żywności. Dojdzie do tego, że ludzie będą woleli kupić…

Przeczytaj również: Prof. Simon idzie na zwarcie z prezydentem Dudą: Albo zgadza się pan na śmierć ludzi albo stosuje przymus

źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these