W pobliżu miasta Marmaris w południowo-zachodniej Turcji doszło do niecodziennego zdarzenia. Turystom przy pomocy mopa udało się odpędzić „rekina”. Do sieci trafił filmik, na którym widać szczegóły wspomnianych okoliczności.

Nagranie, na którym widać atak rekina szybko znalazło się w mediach społecznościowych. Uwieczniono na nim grupę osób przebywających w wodzie blisko brzegu. Gdy wokół turystów pojawiła się płetwa, wskazująca na obecność rekina, nie wpadli oni w panikę, tylko przystąpili do działania.

Jeden z mężczyzn chwycił mopa i zaatakował zwierzę. Wystarczyło kilka uderzeń, by ryba odpłynęła. Szczęśliwie nikomu nic złego się nie stało.

Władze miasta zaprzeczyły temu scenariuszowi, mówiąc, że ryba w rzeczywistości nie była rekinem. Poinformowano, że było nieszkodliwe zwierzę, a na plażę nie ma sensu zabierać ze sobą mopa, ponieważ jest to bezpieczne miejsce.

Halit Filiz, profesor wydziału rybołówstwa na uniwersytecie Mugla Sitki Kocman jest zdania, że był to merlin śródziemnomorski, który raczej nie zagraża ludziom.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nadchodzi kolejna fala i szpryca dla Polaków! „Większość z nas nie miało wątpliwości”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krzysztof Jackowski ma bardzo złe wieści: „Niepokojące, co się wydarzy”

źródło: Twitter

(Visited 190 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj