Dziennikarka TVN24 Monika Olejnik zabrała głos odnośnie ostatniego posiedzenia Sejmu. W emocjonalnym wpisie na Facebooku powiedziała, co sądzi o wprowadzonych zmianach. W sobotę rano izba niższa polskiego parlamentu zaakceptowała tzw. Tarczę antykryzysową.

Jest to pakiet rozwiązań, który ma służyć złagodzeniu skutków kryzysu związanego z epidemią koronawirusa. PiS wprowadziło również zmiany w Kodeksie wyborczym, które zakładają, że będzie możliwe głosowanie korespondencyjne — dla osób powyżej 60. roku życia oraz objętych kwarantanną.

Dziennikarka Monika Olejnik nie szczędziła słów krytyki dla tego typu rozwiązań. Określiła, że jest to „zamach na nasze prawa wyborcze”.

— Dla władzy liczy się jedno — Duda musi wygrać w maju — napisała Olejnik na Facebooku.

Kobieta w ostatnim czasie zamieszcza wiele emocjonalnych wpisów związanych z koronawirusem i dołącza do nich zdjęcia z joggingu.

— Przypominam, że we Francji po wyborach samorządowych nastąpił tragiczny wzrost ofiar koronawirusa! Przypominam, że to lekarze pracują w szpitalach, to lekarze nas leczą, a nie politycy. RATUJMY PRACOWNIKÓW OCHRONY ZDROWIA, a nie majowy termin wyborów prezydenckich!!! — podkreśliła prowadząca program „Kropka nad i”.

Przeczytaj również:  Nie żyje gwiazda "Big Brothera". Odeszła bardzo młodo

źródło: telewizjarepublika.pl

(Visited 319 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj