propolski.pl: Wygrała milion w loterii dla zaszczepionych

Młoda kobieta wygrała milion w loterii dla osób zaszczepionych: „Byłam całkowicie zaskoczona” [WIDEO]

Młoda kobieta z Ohio jako pierwsza w amerykańskim stanie — wygrała milion dolarów na loterii szczepionkowej. Zwyciężczyni zamierza przeznaczyć część pieniędzy na cele charytatywne. W wywiadzie z mediami nie kryła swojego ogromnego zdziwienia, ale też radości.

Kim jest posiadaczka szczęśliwego losu? To 22-letnia Abbigail Bugenske, która wyznała, że pomimo wygranej nie zamierza rzucać swojej pracy, ponieważ bardzo ją lubi.

— Byłam całkowicie zaskoczona, kiedy dostałam telefon. Wciąż nie mogę w to uwierzyć. To była szalona noc — zacytowała słowa zwyciężczyni lokalna stacja WLWT-5 w Cincinnati.

Bugenske ukończyła niedawno college i obecnie pracuje dla firmy GE Aviaton. Ponadto podjęła się studiów magisterskich na Uniwersytecie Stanowym Ohio, gdzie wybrała kierunek inżynieria lotnicza i kosmiczna.

Kiedy dowiedziała się o wygranej? Dziewczyna jechała właśnie z okolic Cincinatti do domu swoich rodziców, którzy mieszkają w okolicach Celveland. To właśnie wtedy, jak grom z jasnego nieba spadła na nią wspaniała wiadomość.

— Krzyczałam i moi rodzice myśleli, że coś jest nie tak. A kiedy wykrztusiłam, że wygrałam milion dolarów, będę milionerką, zanim naprawdę zaczęłam świrować, powiedzieli mi, żebym się uspokoiła i upewniła, że to nie był żart — opowiadała.

Coraz więcej państw zaczyna zachęcać ludzi do szczepień obiecując prezenty i wspaniałe wygrane — również w Polsce wspomina się o podobnym scenariuszu, na ten moment jest jednak przez większość słuchaczy wyśmiewany.

Zobacz również: Konfederacja zwraca się do Andrzeja Dudy: „Nadchodzi chwila, w której prezydent zostanie poddany bardzo poważnej próbie” [WIDEO]

Źródło: stefczyk.info, onet.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these