Wydawałoby się, że Polacy chociaż na chwilę odpoczęli od pandemii, a w mediach zaczęły się pojawiać kolejne doniesienia o czwartej fali, która ma nas nawiedzić jesienią. Wielu z nas myśląc, że najgorsze ma już za sobą nie spodziewało się, że minister Niedzielski przekaże kolejne niepokojące fakty dotyczące zachorowań.

Zdaniem Ministerstwa Zdrowia stabilizacja ilości zachorowań „odchodzi w przeszłości”, co z pewnością uczyni naszą przyszłość bardziej nieprzewidywalną.

— Stabilizacja zakażeń odchodzi w przeszłość. W porównaniu do poprzedniego tygodnia mamy już 13-procentowy wzrost średniej liczby zakażeń — napisał Adam Niedzielski w mediach społecznościowych.

— W kolejnych tygodniach będziemy obserwować dalsze wzrosty, o czym świadczy zmiana wskaźnika reprodukcji wirusa (R), który osiągnął znowu wartość 1 — dodał minister.

Ponadto przekazano, że do tej pory wykonano już 32 835 251 szczepień. Z tego pierwszą dawką zaszczepiono 17 760 254 osób. Z kolei w pełni zaszczepionych jest osób 16 251 913 osób (zaszczepieni preparatem J&J oraz 2 dawką innych preparatów).

Zobacz również: Wściekły Strajk Kobiet w Warszawie: „STOP urabianiu młodzieży na narodowo-katolicką modłę!”

Zobacz również: Tusk próbuje porozumieć się z Konfederacją? Żukowska: „Słyszałam o tym od posła Nitrasa”

źródło: pantarhei24.com

(Visited 756 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Mieszkowski chce ewolucji, która zlikwiduje państwo polskie: „Taki kierunek musimy przyjąć”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here