Minister Niedzielski postanowił wykorzystać piękną majową pogodę i wybrać się na przejażdżkę rowerową. Zdjęciami z weekendowej wyprawy podzielił się na Twitterze. Nie spodziewał się jednak, że jego aktywność spotka się z takim zainteresowaniem i wywoła liczne kontrowersje. Oburzeni internauci nie szczędzili ministrowi słów krytyki, publikując wiele komentarzy.

— Wychodząc z pandemii, trzeba wrócić do aktywności fizycznych na świeżym powietrzu. Polecam rower na dobry początek. Ja dziś 15 km. Aktywnego weekendu Państwu życzę! — napisał minister zdrowia Adam Niedzielski, załączając zdjęcie z rowerem oraz zrzut ekranu z aplikacji mierzącej postępy.

Jak się okazuje, polityk przejechał 15 km w 1 h i 7 minut. Użytkownicy zaobserwowali jednak dwa szczegóły, o których niezwłocznie napisali. Część internautów zwróciła uwagę, że minister nie ma na twarzy maseczki. Inni dodali, że zapomniał kasku, co również czyni go nieodpowiedzialnym.

— Bez maseczki? Chcesz kogoś zabić? Co za brak odpowiedzialności! — napisano w komentarzu.

— Ale, że tak bez maski? Jeszcze nie jest 15 i wirus morderca jest w powietrzu. Dopiero od 15 podpisał z naszym rządem pakt o nieagresji — dodał inny internauta.

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

Zobacz również: Krzysztof Żuk złożył deklarację ws. kandydowania na prezydenta Lublina

— Phi- minister a bez kasku, karygodna nonszalancja. Jak można nie zabezpieczyć umysłu, który może nas przeprowadzić przez 4 falę? — czytamy dalej.

Źródło: NCzas.com, twitter.com

(Visited 1 295 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj