W polskiej polityce zrobiło się ostatnio bardzo głośno.Niee ustają rozważania na temat wymiany kandydatki KO, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, na Rafała Trzaskowskiego. Wszystko przez fatalne sondaże, w których wicemarszałek Sejmu zdobywa rekordowo niskie poparcie. Do całej sprawy odniósł się minister Błaszczak.

W swojej wypowiedzi nie szczędził słów krytyki dla Rafała Trzaskowskiego, którego ocenił jako wyjątkowo mało kompetentnego. Polityk przypomniał m.in. początek jego kadencji jako prezydenta stolicy i aferę związaną z awarią oczyszczalni ścieków „Czajka”.

— Wojsko wyręczyło niejako Rafała Trzaskowskiego poprzez postawienie mostu pontonowego i poprzez stworzenie rurociągu przesuwającego nieczystości z lewego na prawy brzeg, bo na prawym brzegu jest oczyszczalnia ścieków. No więc nieudacznik — powiedział szef MON Mariusz Błaszczak.

Warto mieć świadomość, że miasto nie miało możliwości budowy mostu pontonowego. Takimi uprawnieniami i niezbędnym sprzętem dysponuje armia. Gość programu skomentował również słabe wyniki Kidawy-Błońskiej, zaznaczając, że jest to bardzo widoczne w sondażach.

źródło: se.pl

(Visited 58 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Janusz Korwin-Mikke zakpił z Donalda Tuska. To była mocna orka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj