Karolina Pajączkowska jest dziennikarką TVP Info. Ostatnio doświadczyła jednak dość ostrego ataku z powodu ubierania się w sukienki z dekoltem. Przyczyną zmasowanego hejtu na nią może być fakt, że opuściła szeregi prywatnej telewizji TVN i przeniosła się do telewizji publicznej.

Każdy raczej przyzna, że Pajączkowska jest atrakcyjną kobietą. Fakt ten był wykorzystany przez atakujących ją, którzy umieścili zdjęcia dziennikarki w sieci z przykrymi komentarzami:

— „Takie cuda na TVP info. Słupki pójdą w górę”

— „Jeśli inteligencją dorówna swojej urodzie, to nic tylko się cieszyć”

— „Jest dobra w tym, co robi. Żeby nie było, mam na myśli dziennikarstwo”

— „Widzę, że porządnie zainwestowali te 2 miliardy. Naprawdę szanuje”

Do wszystkich niemiłych zaczepek odniosła się sama dziennikarka i napisała odpowiedź na Instagramie:

— Kolejna wrzawa na Twitterze.. Tak więc miejmy to za sobą: TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć sukienkę z dekoltem ? Obiecuje, że jutro zostawię biust w domu. Zacznę też nosić burkę, bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać. A do tego śmiem być dziennikarką!! Więc muszę być głupia i tylko za sprawą urody dostałam pracę. Bo przecież nie jest możliwe, żeby kobieta była ładna i inteligentna ? Skoro noszę podkreślające figurę sukienki to znaczy, że nadaję się tylko do włoskiej telewizji Rai.. To jest chore!!!! Walczymy o prawa społeczności LGBT podczas gdy to my -wszystkie kobiety wciąż jesteśmy codziennie ofiarami seksizmu!! Obudźcie się ludzie ?￰゚マᄏ❌❌ #seksizmstop #jestemkobietą.

Przeczytaj również:  Spór o KPO. "Nie możemy i nie wypłacimy żadnych pieniędzy". Ponownie chodzi o praworządność

Do słów Pajączkowskiej odniósł się były premier Leszek Miller, który napisał na Twitterze:

— Hejtowana prezenterka TVP Info K.Pajączkowska:”Tak! Mam biust. Jutro zostawię go w domu. Przecież nie jest możliwe, żeby kobieta była ładna i inteligentna”. Droga Pani, oczywiście, że są kobiety ładne i inteligentne. Mogę to zaświadczyć. A biust proszę zawsze nosić ze sobą.

źródło: fronda.pl

(Visited 6 090 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj