Od kilku dni w mediach nie ustaje temat związany z notowaniem Listy Przebojów Trójki. Unieważniono je po tym, gdy okazało się, że pierwsze miejsce zajęła nowa piosenka Kazika Staszewskiego „Twój ból jest lepszy niż mój”.

Artysta nawiązał w niej do wizyty Jarosława Kaczyńskiego na Powązkach. Prezes PiS udał się na cmentarz pomimo szalejącej epidemii koronawirusa, podczas gdy innych Polaków obowiązywały surowe obostrzenia.

Do całej sprawy odniósł się oburzony Michał Wiśniewski, którego przeboje nigdy nie były grane w Trójce. Wokalista nie przebierał w słowach i ocenił, że zapewne „doszło do zlecenia politycznego”.

— Jednym słowem to kur****o. To bardzo słaba sytuacja, ale myślę, że powinniśmy być już przyzwyczajeni do formuły „moja racja jest mojsza„. Słyszałem piosenkę Kazika i uważam, że jest ona, jak zwykle, genialna. To, co się wydarzyło, jest bardzo brzydkie, tym bardziej że piosenka jest trafiona w punkt, jest na czasie — ocenił gość programu Koronawirus. Raport Faktu.

Zobacz również: Giertych ostro po filmie Latkowskiego: „Powinno być im wstyd”

Michał Wiśniewski wyjawił, że niegdyś był „wielkim fanem” Programu Trzeciego Polskiego Radia, ale teraz nie ma już złudzeń. Według wokalisty koniec stacji jest już bliski.

— Gdy słucham posłów PiS-u, wydaje mi się nawet, że oni są sami zdziwieni nadgorliwością pani prezes Polskiego Radia. Uważam, że nieuchronnie nastąpił koniec Trójki, bo ciężko jest odbudować coś takiego. Nawet gdyby zmieniła się władza — powiedział Wiśniewski.

źródło: pudelek.pl

(Visited 224 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj