Michał Olszański nie jest już prowadzącym „Magazynu Ekspresu Reporterów” — wynika z informacji portali Wirtualnemedia.pl. Jego miejsce prawdopodobnie zajmie Mirosław Rogalski.

— Dowiedzieliśmy się o zmianach 5 min przed wejściem na antenę. Przyszedł człowiek i zaczął puszczać muzykę. Poczułem się potraktowany, delikatnie mówiąc, nieelegancko — relacjonował dla Onetu Michał Olszański.

Dziennikarz był związany z programem przez 21 lat. Niektóre wydawania prowadzili Marta Kielczyk, Barbara Włodarczyk oraz Mirosław Rogalski. To właśnie Rogalski, który jest wicedyrektorem radiowej Trójki, według nieoficjalnych informacji, ma zostać nowym prowadzącym.

— Po 21 latach nadszedł czas rozstania z TVP. Nie będę miał okazji, by na antenie podziękować widzom, dlatego czynię to tutaj. To był zaszczyt gościć w Państwa domach we wtorki wieczorem, ogromna radość z faktu, że prezentujemy uczciwy, rzetelny i ciekawy program. Szacunek i podziękowanie za to, że Państwo tak reagowali na nasze reportaże — tłumaczył Michał Olszański.

W 2019 r. Michał Olszański zakończył pracę w „Pytaniu na śniadanie”. Powodem odejścia miało być to, że program przechodzi zmiany i w nowej formule nie będzie miejsca dla dziennikarza.

— Widocznie nie ma już miejsca w TVP dla dziennikarzy 60 plus. Idzie młode… Ale wydaje mi się, że strata programu jest większa niż moja osobista — komentował Olszański w rozmowie z „Faktem”.

Jakiś czas później Olszański dostał zakaz wypowiadania się w mediach. Przyczyną był wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. Mówiono również o orientacji seksualnej syna Olszańskiego, który wyznał, że jest gejem.

Zobacz również: Wyszedł na spacer bez maseczki. Gdy przyjechała policja, udawał psa

Michał Olszański prowadził program „Pytanie na śniadanie” przez 10 lat, a następnie „Magazyn Ekspresu Reporterów” w TVP2. Dorywczo współpracuje również z radiową Trójką.

źródło: wiadomosci.onet.pl

(Visited 928 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Maciej Stuhr krytykuje Dudę w obelżywy sposób: „...jak g**** z barana”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here