propolski.pl: Robert Lewandowski

Meksykanie śmieją się z Polaków. Tak ocenili występ Lewandowskiego i jego drużyny

Reprezentacja Polski w piłce nożnej przegrała mecz z Holandią 0:2. Mecz skomentowali meksykańscy dziennikarze, którzy nie szczędzili mocnych komentarzy na temat gry biało-czerwonych.

Biało-czerwoni mają zmierzyć się z Meksykiem w pierwszym meczu na mistrzostwach świata w Katarze. Będą one miały miejsce w drugiej połowie listopada.

– Co prawda z kilkoma rezerwowymi, ale ta reprezentacja Polski jest okropna – powiedział Martín del Palacio Langer.

– Ich pomysł to cofnięcie się i kontratak, ale nawet tego nie robią dobrze. Do przerwy przegrywają 0:1 bez zaangażowania. Niestety idzie nam, jak idzie (Meksyk też nie olśniewa), ale jest jakaś iskierka nadziei – dodał.

Kolejny z dziennikarzy jest zdania, że Meksyk na mundialu mierzył się ze słabymi zespołami, jednym z nich był Iran w 2006 roku. Nieco wyżej ocenił reprezentację Kamerunu w 2014 roku, a także Korei Południowej w 1998 roku.

– Na podstawie tego, co Polska z 2022 pokazuje na boisku, tylko Iran z 2006 był słabszym pierwszym rywalem Meksyku na mundialu; o ile w ogóle to poziom Kamerunu z 2014 albo Korei z 1998. Mały szczegół: tamte drużyny nie miały Roberta Lewandowskiego – skomentował Luis Herrera.

W najbliższą niedzielę, 25 września Polska zmierzy się z Walią podczas ostatniego meczu w grupie A Ligi Narodów. Podopieczni Czesława Michniewicza muszą co najmniej zremisować. Jeżeli poniosą porażkę to spadną do grupy B.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bielan przekonuje: „My nie mamy możliwości, żeby sfałszować wybory”. Kaczyński mówi o „nowym sposobie liczenia głosów”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojciech Szczęsny wpadł w furię. Rzucił się na innego piłkarza [WIDEO]

źródło: Twitter / Nczas

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these