Strajk Kobiet od wielu tygodni nie słabnie, wręcz przeciwnie zdaje się przybierać na sile. Wszystko zaczęło się od sprzeciwu wobec wyroku TK w sprawie aborcji eugenicznej. Wielu kobietom puściły wtedy nerwy i pełne emocji udały się na ulice, by demonstrować swoje niezadowolenie.

Jednak po upływie czasu część kobiet przestała się utożsamiać z kontrowersyjną liderką strajku kobiet Martą Lempart. W internecie pojawiło się wideo, na którym feministka zaliczyła kolejną poważną wpadkę. Kobieta dała się nagrać w momencie, gdy próbowała udać omdlenie.

Zobacz również: Burza w PO. Posłowie wściekli na Schetynę: „Znów miesza w szeregach”

Pech chciał, aby zobaczyli to obecni na miejscu funkcjonariusze policji. Lempart położyła się na ziemi i zaczęła teatralnie wzywać pomocy. Jej kłamstwo szybko wyszło na jaw, a ona sama najadła się wstydu.

— Zostawcie ją!, Karetka! — krzyczeli zebrani na miejscu demonstranci, kiedy ich liderka upadła na chodnik. Tym razem jednak szybko pożałowała swojej manipulacji i przyznały to nawet osoby, które popierają strajk kobiet.

— Marta Lempart chciała przedrzeć się przez kordon policyjny więc pobiegła za karetką. Jednak kiedy policja jej to uniemożliwiła „zemdlała”. Aktualnie już normalnie chodzi po ulicy i wykrzykuje na policję. Tutaj materiał z całą sytuacją — dowiadujemy się z relacji na Twitterze.

Przeczytaj również:  Kolejna wpadka w Dzień Dobry TVN. Filip Chajzer zapomniał, że ma włączony mikrofon?

źródło: plotto.pl, youtube.com

(Visited 3 135 times, 3 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj