propolski.pl: Marta Lempart nie chce spotkać się ze Schreiber

Marta Lempart nie ma zamiaru spotkać się z Marianną Schreiber. Podała powód

Marta Lempart w rozmowie z „Super Expressem” przyznała, że nie zamierza spotykać się z Marianną Schreiber, która w jej ocenie jest „Homofobką, a to nie pogląd, to nienawiść”.

O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno za sprawą jej występu w „Top Model”. Kobieta chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych, niejednokrotnie nawiązując do poczynań swojego męża, który jest ministrem w rządzie PiS.

Mnóstwo osób pamięta, co Marianna Schreiber powiedziała w 2018 roku, kiedy opublikowała zdjęcie dziecka z tęczową torbą i podpisała je „won z mojego miasta”. Pamięta to również doskonale Marta Lempart, która powiedziała:

– Ja jestem lesbijką, a ona jest homofobką! Nie będę z nią rozmawiać ani podawać ręki – skwitowała liderka Strajku Kobiet, która uważa, że Schreiber do tej pory nie przeprosiła za swój wpis.

– To nie były przeprosiny, tylko tłumaczenie, że była w tamtym momencie w złym stanie, ale to nie jest usprawiedliwienie! Ja ze Schreiber nie będę rozmawiała i myślę, że żadna organizacja wspierająca prawa LGBT z nią nie będzie rozmawiała. Ona jest homofobką, a to nie pogląd, to nienawiść. A nienawiść to śmierć – dodała aktywistka.

Tymczasem sama Schreiber wyraziła nadzieję, że jednak do spotkania kiedyś dojdzie, a Lempart przekona się, jaką osobą jest naprawdę.

Zobacz również: 50 mln zł kary za usuwanie profili? Konfederacja składa projekt ustawy [WIDEO]

Zobacz również: Ziobro o zamknięciu profilu Konfederacji na Facebooku: Niebywałe i nieakceptowalne [WIDEO]

źródło: Super Express, wmeritum.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these