Mariusz Max Kolonko zamieścił na Facebooku wpis, którym zbulwersował internautów. Dziennikarz postanowił zwyzywać dziesiątki osób z imienia i nazwiska na publicznie dostępnej liście.

—  UWAGA Ogłaszam Generalski Pardon Noworoczny dla kosmicznych Dzbanów gości mojego profilu! (Podania rozpatrywane w kojelności zgłoszeń.) —  napisał Mariusz Max Kolonko.

Prezenter telewizyjny w sposób prowokujący kontynuował swoją wypowiedź. Sugerował, że jego ofiary szybko powinny napisać coś na swoją obronę.

—  Jeśli jesteś na liście poniżej, spróbuj pierwszy raz w życiu napisać coś co ma sens, nie jest hejtem, nie pluje jadem i nie śmierdzi gównem. Postaraj się – to nie takie trudne! — dodał publicysta.

Były korespondent TVP i TVN w USA w swojej wypowiedzi nie pominął również Janusza Korwin-Mikkego, którego twarz dokleił na zdjęciu małpy Ham, która 31 stycznia 1961 roku została wystrzelona na orbitę.

Zamiast loga NASA, u małpy na kasku znalazło się logo #R, co miało prawdopodobnie ośmieszyć lidera Konfederacji.

W dalszej części wpisu umieścił listę imion i nazwisk internautów.

Mariusz Max Kolonko zakończył we wrześniu współpracę z KWW Patriotyczna Rewolucja Maxa Kolonko, którą sam założył. Kilku internautów postanowiło opisać, jak wyglądała współpraca w sztabie dziennikarza, a ich słowa napawały przerażeniem. Czyżby publicysta postanowił mścić się na swoje niepowodzenia?

Przeczytaj również:  Poseł Konfederacji zatrzymany przez policję. Policjanci poinformowali już prokuratora

Jego wypowiedź nie spodobała się użytkownikom i na pewno nie przyczyni się do wzrostu popularności prezentera, który desperacko walczy o uwagę.

źródło: nczas.com

(Visited 481 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj