Michał Sz. pseudonim Margot odkąd opuścił areszt stale dokazuje w mediach. Aktywiści z kolektywu Stop Bzdurom opublikowali kolejne nagranie tym razem skierowane do środowisk LGBT w Norwegii.

Michał Szutowicz, który grał główną rolę w krótkim filmiku razem z inną aktywistką opowiedział o nowych planach. Wspólnie z „Lou” zaprosił aktywistów ze Szwecji, by „przyłączyli się do faktycznej zarazy”.

Aktywiści dodali również: „Poniszczmy jakieś rodziny”.

Nagranie pojawiło się na Facebooku na profilu „Trondheim Pride”.

— Nie wiem jak u was, ale u nas trwa absolutnie po*lona nagonka na osoby LGBT. Polscy rządzący politycy chcą opowiedzieć story, że jesteśmy gwałcicielami dzieci i generalnie chyba chcą nas zabić — powiedział Michał Szutowicz ps. „Margot”.

Zobacz również: Sondaż: Co Polacy myślą o działaniu aktywistów z LGBT

Koleżanka „Margot” stwierdziła, że z tematu LGBT w Polsce próbuje się zrobić temat zastępczy: — My tak trochę nie chcemy zniknąć, jak tylko przestanie to być temat wyborczy, chcemy być tematem, który nie jest w żaden sposób tematem wyborczym, który jest po prostu faktem — mówiła aktywistka.

W imieniu polskich tęczowych sympatyków zaprosiła działaczy z Norwegii do wspólnej walki.

— Dlatego kiedyś wy też możecie wpaść tutaj, będzie nam supermiło jeśli będziemy mogli was zaprosić, czy wirtualnie czy fizycznie do nas — podkreśliła.

źródło: fronda.pl

(Visited 2 302 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj