Margot, czyli Michał Szutowicz udzielił wywiadu dwumiesięcznikowi Replika. Po raz kolejny postanowiono zaatakować chrześcijańskie wartości.

Jestem chrześcijanką, ten Chrystus należy do mnie, Nowy Testament jest dla mnie ważną księgą. To oburzenie nie dotyczy uczuć religijnych tylko zinternalizowanej nienawiści do osób LGBT — mówił Margot na początku września.

Jak każda dobra chrześcijanka wypowiedziałam wojnę własnej rodzinie. Chrystus i apostołowie zalecają, żeby wziąć siekierę i złe korzenie odciąć — to kolejna wypowiedź Margot sprzed niespełna miesiąca.

Teraz aktywista LGBT udzielił wywiadu dwumiesięcznikowi Replika.

— Mówię to do chrześcijan LGBT. Jeśli jesteście częścią wspólnoty queer, a także częścią wspólnoty chrześcijan, to w którą stronę przepływ idei się u was odbywa? Czy normalizujecie Kościół katolicki poprzez to, że jako fajne cool-polackie osoby w nim jesteście? Czy może wzmacniacie naszą społeczność i występujecie w Kościele z takiej pozycji, że Chrystus jest mój – a nie z pozycji, że spójrzcie, ja tu jestem, więc kościół potrafi być czasem miły dla pedałów. Bo Chrystus – jest nasz — czytamy w piśmie.

🏳️‍🌈😍 Nowa „Replika” już jest! 🏳️‍🌈😍💥 Na okładce najsłynniejsza aktywistka LGBTQIA ostatnich miesięcy – Margot…

Gepostet von Replika am Dienstag, 29. September 2020

Źródło: Polsat News, Facebook

(Visited 2 434 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Szczere wyznanie Trzaskowskiego: „Zawsze uwielbiałem prowokacje i zadymy”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here