Małgorzata Rozenek-Majdan nie stroni od luksusów, co często potwierdzają jej relacje i zdjęcia w mediach społecznościowych. „Perfekcyjna pani domu” w rozmowie z Pudelkiem przyznała, że od jakiegoś czasu stawia na ekologię. Z tego względu zdecydowała się przesiąść do komunikacji miejskiej. Jak się okazuje podróż warszawskimi tramwajami wywołała u celebrytki niemałe zaskoczenie.

W rozmowie z portalem podkreśliła, że ciężką pracę wynagradza sobie torebkami: — Ciężko pracuję, żeby móc sprawić sobie przyjemność. Chciałabym być uczciwa, że kupno torebki to inwestycja, ale nie. Lubię dobre torebki — przyznała Rozenek.

Celebrytka wybrała ostatnio podróż tramwajem, by bardziej wspierać ekologię. Opowiedziała, jak wielką ekscytację wywołało w niej to wydarzenie.

— Pojechałam komunikacją miejską, bo chcę nauczyć się ekologicznych zachowań. Byłam zszokowana tym, jak dobrze wygląda komunikacja miejska. Poczułam się starszą panią, która nie widziała pewnych rzeczy dawno. Teraz wyzwanie przede mną — metro — powiedziała, a po chwili skomentowała kwestię robienia zakupów.

— Zdarza mi się chodzić do warzywniaka. Nie robię codziennych zakupów, bo nie mam na to czasu. Uwielbiam chodzić do warzywniaka, wyprawa na bazarek była dla mnie przyjemnością — stwierdziła.

Przeczytaj również:  Konfederacja chce odwołania Gosiewskiej. „Myli budynek Sejmu z pubem chyba” [WIDEO]

Zobacz również: Ziobro chory podczas prezentacji Polskiego Ładu? Kaszel, chrypa, szkliste oczy…

źródło: wmeritum.pl

(Visited 743 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj