propolski.pl: Godlewska zachęca do szczepień

Małgorzata Godlewska: Zapisałam się na dwa strzały szczepionki

Wielu celebrytów i aktorów próbuje zachęcać społeczeństwo do szczepień. Do grona zdeterminowanych zwolenniczek dołączyła również Małgorzata Godlewska, która opublikowała charakterystyczne dla swojego stylu zdjęcie w mediach społecznościowych. Podkreśliła, że „już dawno zapisała się na 2 strzały szczepionki”.

Siostry Godlewskie dały się poznać w internecie za sprawą kiczowatych nagrań i teledysków budzących wiele rozbawienia. Małgorzata i Esmeralda kłóciły się i godziły nie jeden raz. Obecnie każda z nich podążyła własną ścieżką. Wydawałoby się, że słuch po obu siostrach zaginął, gdy nieoczekiwanie Małgorzata Godlewska pokazała się w mikołajkowym wydaniu na facebookowym zdjęciu.

Zobacz również: Prof. Simon: „Otrzymuję serdeczne życzenia śmierci i wysadzenia kliniki”

Klęcząca w skąpej, damskiej wersji stroju św. Mikołaja Godlewska trzyma dwa kapiszony. — Prosiliście o moją opinię w temacie szczepionki. Odpowiem krótko, korzystając z przerwy. Chcę Wam zmienić perspektywę. Wiecie co o szczepionce sądzą covidowi pacjenci? „Zrobię wszystko… zrezygnuję z alkoholu, papierosów, używek, by tego więcej nie przechodzić… Oddam wszystko za trochę więcej oddechu… Zaszczepię się natychmiast, jak tylko będę mógł” W trakcie takiej rozmowy często robią przerwę na odpoczynek (by złapać oddech…) Więc możecie sobie mędrkować i rozważać „za” i „przeciw” w zaciszu domu… Tylko pytanie, czy naprawdę chcecie sprawdzać swoją odporność na covida? — czytamy pod zdjęciem.

— Przeszedłeś covida bez problemu? Fantastycznie, pytanie, czy za drugim razem również Ci się uda? Nie chcę ryzykować i już dawno zapisałam się na 2 strzały szczepionki! — dodała zachęcająco artystka.

Prosiliście o moją opinię w temacie szczepionki. Odpowiem krótko korzystając z przerwy. Chcę Wam zmienić perspektywę….

Opublikowany przez Godlewska Czwartek, 24 grudnia 2020

źródło: prawy.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these