propolski.pl: Lubnauer: PiS w dużym stopniu wygrywa dzięki propagandzie toczonej w kościołach

Lubnauer wyjaśniła dlaczego nie chce rozmawiać o długach Nowoczesnej: „Nie będę im dostarczać żadnego pokarmu”

Była przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer była gościem Radia Plus. W zaskakującym tłumaczeniu opowiedziała, dlaczego nie powinno się rozmawiać o długach Nowoczesnej.

— Nie powinno się rozmawiać o długach Nowoczesnej. Dlaczego? Ponieważ „dyskusja o pieniądzach Nowoczesnej najbardziej służy prawicowym mediom” — powiedziała dla mediów Katarzyna Lubnauer.

Konflikt w sprawie długów partii ciągnie się już od dłuższego czasu. Rozgorzał on między byłymi liderami formacji — Katarzyną Lubnauer i Ryszardem Petru. Podczas wcześniejszej rozmowy z RMF FM stwierdziła, że długi ugrupowania to „scheda po byłym przewodniczącym”.

Ryszard Petru nie mógł w takiej sytuacji milczeć i skomentował słowa swojej koleżanki. Zagroził nawet, że jeżeli nie zaprzestanie rozsiewać podobnych informacji, to sprawa zakończy się dla niej pozwem sądowym.

Lubnauer ponownie zapytana o długi Nowoczesnej odparła:

— Myślę, że pozostawimy słuchaczom ocenę tego, co się stało, jeśli chodzi o finanse Nowoczesnej. Mamy sprawę w Strasburgu. Nie, nie przestraszyłam się. Nie mam żadnych wątpliwości, że to, co mówiłam, było prawdą i tylko prawdą — powiedziała posłanka.

— Przede wszystkim wiem jedno. Dyskusja o pieniądzach Nowoczesnej najbardziej służy prawicowym mediom i przekonałam się poprzednim, szczerze mówiąc i również takie wezwania, które pisze Ryszard Petru, służą głównie prawicowym mediom. Nie będę im dostarczać żadnego pokarmu — oznajmiła z powagą Lubnauer.

Podkreśliła, że długi powstały, zanim ona została członkiem Nowoczesnej.

źródło: wsensie.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these