Katarzyna Lubnauer wypowiedziała się w temacie corocznego Marszu Niepodległości, który z uwagi na obowiązujące obostrzenia sanitarne, przybrał nieco inną formę. Wielu uczestników przyjechało na marsz swoimi autami i motocyklami. Zmiana ta została wyśmiana przez znaczną część opozycji.

Katarzyna Lubnauer postanowiła zakpić sobie z samochodowej formy wydarzenia, jednak jej słowa nie pozostały bez odpowiedzi. Do jej komentarza odniósł się Michał Rachoń w programie „#Jedziemy” i całkowicie zaskoczył posłankę.

Zobacz również: Ekspert o koronawirusie: Opanować muszą się ci, którzy nadal się bawią

— Pani Lubnauer niespecjalnie chyba zdaje sobie sprawę z bezczelności tej wypowiedzi — powiedział Rachoń i wypunktował drwiny parlamentarzystki.

— Pani Lubnauer niespecjalnie zdaje sobie sprawę z bezczelności tej wypowiedzi, zwłaszcza, że Polska miała w przeszłości przemysł samochodowy. W pewnym stopniu ma go również dzisiaj, jednak polskie marki samochodów de facto przestały istnieć, w dużej mierze — i powinna o tym wiedzieć Katarzyna Lubnauer — dzięki polityce jaką wprowadził do Polski i realizował przez lata kosztem gigantycznych rachunków, które zapłacili zwykli Polacy, polityczny mistrz i patron Ryszarda Petru, twórcy Nowoczesnej, czyli partii, która wyniosła Lubnauer do pełnienia zaszczytnej funkcji posła na Sejm Wolnej Polski. Chodzi o Leszka Balcerowicza, którego decyzje z połowy lat 90. przyniosły falę bankructw i gigantyczną falę biedy, która zalała Polskę na dużo dłuższy czas niż czas pełnienia przez niego rządowych funkcji — powiedział Rachoń.

Przeczytaj również:  Aktywistka wdarła się na scenę. Tusk zaskoczony [WIDEO]

źródło: niezalezna.pl

(Visited 1 844 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj