Podczas ostatniej konferencji prasowej poseł Piotr Liroy-Marzec poparł kandydata KO do Sejmu — Tadeusza Rossa. Wypowiedział się o nim niezwykle korzystnie i podkreślił, że to ktoś, za kogo nie należy się wstydzić.

– Wspaniały samorządowiec, poseł, eurodeputowany, człowiek, za którego nigdy nie musieliśmy się wstydzić – powiedział lider Skutecznych Piotr Liroy-Marzec ku zaskoczeniu wszystkich.

Tadeusz Ross to warszawski radny, niegdyś poseł i europoseł z ramienia PO. Na ten moment próbuje swoich sił z list Koalicji Obywatelskiej w stolicy. Lider Skutecznych w samych superlatywach przedstawił jego osobę, przekonując, że liczy się dla niego przede wszystkim człowiek, a nie sama partia polityczna. Powołał się na słowa śp. Kornela Morawieckiego, który zawsze apelował o dialog — bardzo ważny w tych czasach.

– To wspaniały człowiek. Twórca kultury, ale też człowiek o dużej kulturze osobistej. Wspaniały samorządowiec, poseł, eurodeputowany, człowiek, za którego nigdy nie musieliśmy się wstydzić – tak Liroy podsumował Tadeusza Rossa.

źródło: dorzeczy.pl, niezalezna.pl

(Visited 62 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Nietypowa sytuacja w TVP Info. Po słowach polityka KO, Anna Maria Żukowska wyciągnęła chusteczkę [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj