Jerzy Połomski zmarł 14 listopada w wieku 89 lat. Pojawiły się informacje nt. możliwej przyczyny śmierci artysty, który mieszkał w skolimowskim Domu Artystów Weteranów Scen Polskich.

O szczegółach informuje „Super Express”.

– Opiekunka artysty i mieszkańcy, którzy towarzyszyli mu w domu opieki, mieli nadzieję, że gwiazdor wróci do zdrowia – podkreśliła gazeta.

Przyczyny śmierci Połomskiego

– Jerzy miał infekcję. Jego organizm nie poradził sobie z zakażeniem, które wdarło się do jego organizmu. Trudno mi teraz dokładnie powiedzieć. Wiem, że lekarze do końca o niego walczyli. Niestety się nie udało – poinformowała menadżerka piosenkarza Violetta Lewandowska.

Jerzy Połomski ur. w 1933 roku w Radomiu był wybitnym polskim artystą. W mieście tym spędził swoje dzieciństwo i młodość. Następnie ukończył Technikum Budowlane w Zespole Szkół Budowlanych i zdał maturę.

Był absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Ukończył studia w 1957 roku z dyplomem aktora dramatu i estrady. Najlepiej znamy go z utworów: „Bo z dziewczynami”, „Cała sala śpiewa z nami”, „Co mówi wiatr”, czy „Moja miła, moja cicha”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pentagon przekazał nieoficjalne informacje o wybuchach w Polsce

Przeczytaj również:  Strzelanina w Monterey Park w Kalifornii. Są ofiary [WIDEO]

źródło: se.pl

(Visited 211 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj