Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego cieszą się coraz większą popularnością wśród internautów. Znany jasnowidz z Człuchowa tym razem zdradził, jak najrozsądniej dysponować pieniędzmi w 2021 roku. Jackowski w swoich wizjach na żywo opowiada o tym, co jego zdaniem może wydarzyć się w niedalekiej przyszłości.

— Należy się przygotować, jeśli ktoś ma oszczędności, niech je w czymś lokuje. Mogą się dziać rzeczy kompletnie zaskakujące. Że ekonomia, my. Tego nawet nie można nazwać inflacją. Ekonomia się porwie, zacznie się rozrywać, sypać. To tak jakbyśmy wchodzili w to bez przygotowania. Poważnie nadszarpnie to obywateli. Ten kryzys będzie zrzucony właśnie na nas. Rząd będzie miał wymówkę — wyjaśnił jasnowidz, a po chwili nawiązał do niebezpiecznego kryzysu ekonomicznego, który już niedługo dotknie Europę.

— Bez wątpienia Europę czeka poważny kryzys ekonomiczny. Nie chcę wam radzić, to jest wasza decyzja, ale nie angażowałbym się w kryptowaluty. Ja bym tego nie robił, bo mogą być straty, ale sami musicie zdecydować — mówił.

Zobacz również: Protest francuskiej policji przeciw przymusowi szczepień na COVID-19 [WIDEO]

Przeczytaj również:  Zaskakujący sondaż. Konfederacja staje się trzecią siłą

Gdzie według prognoz mężczyzny najlepiej ulokować pieniądze? Podkreślił, że w tych czasach liczy się wszystko to, co jest trwałe i materialne.

— Lokować w to, co jest realne, można tego dotknąć, stąpać. Tylko rzeczy realne na pewno nie stracą na wartości — zdradził jasnowidz z Człuchowa.

źródło: radiozet.pl

(Visited 678 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj