Jasnowidz Krzysztof Jackowski zaprosił do rozmowy youtubera Krzysztofa Woźniaka znanego lepiej jako Ator. Mężczyźni analizowali możliwe scenariusze przyszłości. Wszystko wskazuje na to, że 2021 rok będzie dla nas bardzo nieprzyjemny.

Krzysztof Jackowski nie ma dla nas dobrych informacji dotyczących zbliżającego się roku. Jasnowidz chciał udowodnić, że nawet gdy nie posiada się daru jasnowidzenia, można niektóre rzeczy trafnie przewidzieć. Wszystko za sprawą dobrej analizy obecnej sytuacji.

Krzysztof Woźniak i Krzysztof Jackowski skupili się na tym, co nas może czekać w 2021 roku. Obaj stwierdzili, że sytuacja nie tylko w Polsce, ale również na świecie, ulegnie pogorszeniu.

Ator powiedział, że w przyszłym roku, może dojść do sytuacji, kiedy ludzie będą tracili swoje dobra. Jasnowidz zgodził się z nim i przyznał, że obawia się „komunizmu ekonomicznego”.

— Wyraźnie od samego początku, od marca czy kwietnia, było zauważalne to, jak nasz premier bardzo często zaznaczał, że „już stoimy w obliczu największego kryzysu od II Wojny Światowej”. Jesteśmy do tego przyzwyczajani. Ta polityka jest prowadzona bardzo skuteczna. Uważam, że w 100 procentach masz rację. Doznamy czegoś w rodzaju pewnego komunizmu, dziwnego komunizmu ekonomicznego. Nie ma ku temu najmniejszej wątpliwości — powiedział Jackowski.

Zobacz również: Dominika Chorosińska: „Nie czuję się reprezentowana przez grupę wulgarnych, agresywnych kobiet”

To jeszcze nie koniec problemów. Krzysztof Jackowski po raz kolejny zobaczył wojnę. Według niego konflikt zbrojny nie dotknie wcale Polski, tylko będzie miał wpływ na kształt UE, która nie będzie już demokratyczna.

— Ja trzymam się tego, co mówiłem, że 2020 rok to będzie pierwszy raz, który kiedyś nazwiemy początkiem konfliktu. Chaos, rozbicie w Europie, od protestów, powstań, cudów. Dlatego, żeby pod tym pozorem rozwalić Unię Europejską albo ją tak przebudować, że ona będzie niedemokratyczna. Kilka krajów posiądzie resztę krajów, biedniejsze, w tym też Polska i zgodzimy się na to, że będziemy krajem B, C lub D! To się przełoży na gorszą gospodarkę, gorsze finansowanie, będziemy takimi pół-niewolnikami pewnego systemu — zapowiedział Jackowski.

źródło: rmf.fm

(Visited 2 007 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj