Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Mężczyzna często udziela się w mediach i przedstawia swoje wizje na żywo. Teraz podzielił się kolejną tym razem dotyczącą trudnej sytuacji w naszym kraju spowodowanej pandemią koronawirusa.

Jackowski wspomniał również o wyborach prezydenckich w USA i opowiedział o ich wpływie na cały świat.

— Czuję taką polaryzację, takie coś, co ma się zmienić. Od marca jest sytuacja nienormalna nas świecie. Coś teraz się waży. Nie chciałbym popełnić błędu, opowiadać głupot. Spokojnie. Nic na siłę — powiedział Jackowski.

— Będziemy obserwowali, że niektóre państwa, choćby w Europie, będą się trzymać tego, co jest, a niektóre zaczną zachowywać się inaczej, dziwnie. Nie będzie spójności. Coś się waży. I uwaga: może mieć to związek z tym, co się stało w Stanach. Powiem jeszcze jedną rzecz. Wielu z nas uważa, że jeżeli nie wybrano Trumpa, to źle. Oczywiście ten prezydent wybrany w moim myśleniu jest pewną pozą, ale tu chodzi o siły pewne, które Trump, że z tego, co dobrze nazwę, niedawno zdymisjonował swojego człowieka, szefa Pentagonu. Nie jest to dla was zastanawiające, dlaczego akurat jego. A może ta zmiana jest iskrą nadziei. Stawiam to pod wielkim znakiem zapytania — dodał enigmatycznie.

Przeczytaj również:  Magdalena Ogórek trafiła na SOR. Opublikowała niepokojący wpis

Zobacz również: Roman Giertych może wrócić do pracy. Jest decyzja sądu

Na koniec swoich rozważań przyznał, że rozgrywają się ważne i kluczowe rzeczy i tylko na chwilę znajdziemy spokój wśród chaosu.

— Czuję, że w tej chwili ważą się bardzo ważne rzeczy i możemy przez chwilę złapać oddech. Albo go złapiemy na poważnie, albo tylko przez chwilę. Brzmi to tajemniczo, mówię to ostrożnie, bo takie coś dochodzi do mnie, ale to nie jest pełne. Niech to tak spokojnie dochodzi — mówił Jackowski.

źródło: plotek.pl

(Visited 853 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj