Krzysztof Jackowski często dzieli się z internautami swoimi najnowszymi przeczuciami w temacie przyszłości Polski oraz świata. Wieszcz z Człuchowa często prowadzi transmisje na żywo. W swoim najnowszym filmie nie przekazał dobrych wiadomości, mówiąc o „trzeciej stronie konfliktu”, który rozgrywa się na Ukrainie. Mężczyzna nie powiedział jednak, o kogo chodzi.

– Mam takie wrażenie, że w NATO mogą być takie pomysły, że jeśli będzie konieczność militarnej pomocy Ukrainie, to stanie się to nie tak, że wszystkie kraje natowskie ruszą w -kierunku tej pomocy, a w moim poczuciu może się to odbyć tak, że tylko nieliczne kraje w to się wtrącą lub wręcz jeden kraj. Ja nie chcę tu wskazywać palcem, ale domyślacie się, co mam na myśli – powiedział Krzysztof Jackowski.

Wróżbita skomentował również kwestię wybuchu na Moście Krymskim. Stwierdził, że reakcja Rosjan nie była adekwatna, a „do ludzi i cywili nie powinno się strzelać i bombardować”.

Powinniśmy szykować się na najgorsze?

Krzysztof Jackowski przeczuwa, że to jeszcze nie koniec najgorszego. Wyjaśnił, że niektóre państwa NATO są mocno zdeterminowane, by działać w obronie wschodnich sąsiadów.

Przeczytaj również:  Ministerstwo Rolnictwa co prawda spotyka się z rolnikami, ale konkretów wciąż brak

– Taka myśl mi przychodzi, jeśli tak by było, to jest duży problem, bo łącząc moje poczucie, że południowo-wschodnia Polska, a wręcz w całej Polsce będzie jakiś popłoch, no nie chciałbym, żeby to miało jakiś głębszy sens. A obawiam się, że to raczej idzie w tym kierunku. Co w tej sytuacji może się wydarzyć? To, co się wydarzyło dzisiaj w Ukrainie, te ataki, to nie koniec. Mi się kojarzą trzy zmasowane ataki, w odstępach – wyznał jasnowidz.

Jego słowa o robieniu zapasów wydają się szczególnie niepokojące…

– Jest coraz bardziej realny konflikt otwarty, który może zacząć się jeszcze… Wiele razy mówiliśmy o robieniu zapasów, jak była zaraza, jak się zaczął konflikt na Ukrainie, wielu z nas mówiło o zapasach, ja nie mówiłem, nie sądziłem, że są one konieczne. Ja nie mówię, że grozi nam głód, ale z powodu lęku, który przyjdzie niedługo do nas dobrze by było, gdybyśmy delikatnie poczynili jakieś zapasy – przestrzegł profeta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zacznij zarabiać na widoczności w wyszukiwarce. Zobacz, co musisz wiedzieć o Ads i SEO

źródło: YouTube

(Visited 271 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj