Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się swoją wizją dotyczącą przyszłości Polski. Znany jasnowidz nie przebierał w słowach i skupił się na sednie sprawy. Jest przekonany, że Prawo i Sprawiedliwość będzie miało olbrzymie problemy, by utrzymać się przy władzy.

Krzysztof Jackowski zobaczył w swojej wizji, że druga kadencja dla PiS-u może być bardzo, bardzo krucha.

— To moje poczucie, zaraz w dzień wyborczy, wtedy nie miało sensu. Z perspektywy dzisiejszego czasu, druga kadencja dla PiS-u może być bardzo, bardzo krucha. Bo dzieją się bardzo dziwne rzeczy w naszym kraju — mówił Jackowski na swoim kanale na YouTube.

— Ja się obawiam jeszcze jednej rzeczy. Wybory prezydenckie — coraz bardziej to wygląda na totalną amatorszczyznę. Zastanówmy się, ten rząd, nie wiedzieć czemu, cały czas ma prawo zwołać stan wyjątkowy. Dzieją się takie rzeczy, żeby ten stan wyjątkowy wprowadzać. Nie mówię tych słów bez kozery — dodał.

Wizjoner z Człuchowa coraz częściej szeroko omawia tematy gospodarcze i polityczne. Porusza ważne kwestie i dyskutuje z internautami, którzy zadają mu pytania. Wielu z nich uważa jednak, że to nie jasnowidzenie, a inteligencja pozwalająca wyciągać trafne wnioski przyczynowo-skutkowe.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

źródło: 4mens.pl

(Visited 286 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj