Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta Polski, już niedługo się ożeni. Okazało się, że jego wybranką będzie prawniczka Karina Walinowicz. Krzysztof Bosak przygotowuje się do kampanii prezydenckiej i aktywnie zrzesza nowych sympatyków Konfederacji.

Do tej pory media wytykały politykowi brak żony, która mogłaby w przyszłości zostać również pierwszą damą. Teraz sytuacja diametralnie się odmieni, bowiem poseł Konfederacji zaczął coraz częściej pokazywać się ze swoją narzeczoną publicznie na rozmaitych spotkaniach i imprezach okolicznościowych. To zwiastuje tylko jedno, że polityk już wkrótce zmieni swój stan cywilny.

Karina Walinowicz jest analitykiem Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, jak również koordynatorem Centrum Wolności Religijnej i Wolności Sumienia w Polsce. Jak widać, przyszli małżonkowie będą mieli ze sobą wiele wspólnego, szczególnie pod względem wartości i poglądów.

Kiedy ślub? Wszystko wskazuje na to, że to już kwestia dni, a Bosakowi może dopisze szczęście i będzie żonatym prezydentem?

Poniżej zdjęcie i nagranie na którym widać Krzysztofa Bosaka oraz jego przyszłą żonę Karinę Walinowicz.

 


źródło: nczas.com

(Visited 691 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj