Ostatnie wystąpienie Krzysztofa Bosaka na konferencji prasowej w sprawie Narodowego Programu Szczepień wywołało burzę w internecie. Zachowanie polityka nie było się bez fali komentarzy i podejrzeń. O co właściwie chodzi?

Internauci dopatrzyli się nienaturalnego pobudzenia u Krzysztofa Bosaka, co nie obeszło się bez echa. Do sprawy odniósł się sam zainteresowany, który powiedział, że „insynuacje internautów są na tyle niepoważne, że nie będę ich komentował”.

— Jeżeli ktoś obserwował moje konferencje prasowe przez całą kampanię prezydencką, będzie wiedział, że często, kiedy mam przed sobą wiele kamer, mówię tak, żeby spoglądać do wszystkich — kontynuował Bosak.

Zobacz również: Scheuring-Wielgus dostała torebką od starszej pani. Usłyszała, że jest komunistką

Wyraził również zadowolenie z powodu zainteresowania jego osobą w sieci, a także tym, że ugrupowanie Konfederacji zyskuje nowych sympatyków.

— Z reguły mało kto komentuje nasze konferencje, a tym razem widać duży odzew. Dzięki temu nagraniu dziesiątki osób dołączają do udziału w dyskusji i obserwują nasze profile — tłumaczył Bosak. Na koniec odniósł się do Narodowego Programu Szczepień, oceniając, że „nie wygląda on zbyt poważnie”.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 2 737 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj