Wulgarny wpis aktorki Barbary Kurdej-Szatan, w którym obraziła Straż Graniczną, odbił się szerokim echem w mediach. Do całej sprawy odniosła się również Krystyna Janda, która jest przerażona stopniem wulgarności, jednak nie samej gwiazdy, a osób, które śmią ją krytykować.

— Jestem przerażona i wstrząśnięta komentarzami ludzi. Stopień chamstwa, wulgarności, podłości i okrucieństwa, jaki zaprezentowali przeciwko pani Kurdej-Szatan internauci z powodu jej słusznych, naturalnych i zwyczajnie ludzkich emocji na widok krzywdy i niesprawiedliwości, jest nieprawdopodobny. To już straciło wszelką miarę człowieczeństwa — napisała Krystyna Janda na swoim Facebooku.

Jestem przerażona i wstrząśnięta komentarzami ludzi. Stopień chamstwa, wulgarności, podłości i okrucieństwa jaki…

Opublikowany przez Jandę Jolantą Krystyną Środa, 10 listopada 2021

— Wycie radości z jej „upadku” i piramida ujadań na temat głupoty artystów, szał szczęścia za kary, które ją spotykają i przechodzące wyobrażenia złe życzenia, obezwładniają i odbierają wszelką nadzieję na lepsze jutro. Przy czym nie ma słowa o słuszności jej oburzenia, o poparciu jej niezgody na traktowanie ludzi, a w szczególności dzieci na granicy wschodniej. Smutne. Dla nas wszystkich. Czarna perspektywa dla naszego „wspólnego domu” — dodała aktorka.

Przeczytaj również:  Co dalej z Martyną Wojciechowską? Czy żegna się z TVN?

Oto co napisała kilka dni temu Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie:

— To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce, boli mnie cała klatka piersiowa, trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy, wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!! — czytamy we wpisie celebrytki o Straży Granicznej.

Po opublikowaniu tych słów na Kurdej-Szatan spadło mnóstwo poważnych problemów, m.in. postępowanie w prokuraturze ws. znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy ochraniają polskie granice.

Aktorka po fali krytyki kilka razy przepraszała za swoje zachowanie, jednak na niewiele się to zdało. Prokuratorskie śledztwo będzie toczyć się nadal. Ponadto gwiazda utraciła rolę w serialu „M jak miłość”.

Zobacz również: Bosak skomentował działania Trzaskowskiego: złośliwe przeszkadzanie legalnemu zgromadzeniu

Zobacz również: „Cukrzyca nabrała kolosalnego rozpędu”. Choruje na nią już 3 mln osób. Kolejnych 5 mln może niedługo zacząć

Przeczytaj również:  W kieleckich sklepach masowo ginie masło. Co jest przyczyną?

Źródło: pudelek.pl, onet.pl

(Visited 2 561 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj