Pewien mężczyzna dokonał w Koszalinie makabrycznego odkrycia. W jednym z samochodów poczuł odór, szybko zawiadomił więc policję.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Zwycięstwa w Koszalinie. Przechodzeń ok. godziny 19 zawiadomił służby i poinformował, że z zaparkowanego samochodu wydobywa się bardzo nieprzyjemny zapach. Kiedy policja przyjechała na miejsce, odkryła coś przerażającego.

Do sprawy odniosła się komisarz Monika Kosiec, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, która potwierdziła najgorsze. W aucie znajdowały się zwłoki.

– Po dostaniu się do wnętrza tego pojazdu okazało się, że znajduje się tam ciało w stanie silnego rozkładu. Najprawdopodobniej jest to mężczyzna, tak wynika z odzieży, która została zabezpieczona. Tożsamość na razie nie jest znana, trwają prace nad jej ustaleniem. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji – powiedziała.

Policja dotarła do właściciela pojazdu, który nie krył zdziwienia. W rozmowie z mundurowymi przekazał, że nie zaglądał do samochodu od miesięcy.

– Najprawdopodobniej ktoś zrobił sobie w środku koczowisko, być może była to osoba bezdomna – mówiła Monika Kosiec.

źródło: Fakt

(Visited 328 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Jest wyrok ws. zabójstwa prezydenta Adamowicza. Szokujące zachowanie sprawcy w sądzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj