Kandydat na prezydenta z ramienia PSL Władysław Kosiniak-Kamysz dodał na Twitterze wpis ze złotą radą dla prezydenta Andrzeja Dudy.

Andrzej Duda nie przywykł do wetowania ustaw, dlatego przygotowałem dla niego ściągę — napisał Władysław Kosiniak-Kamysz.

W czwartek wieczorem Sejm znowelizował ustawę abonamentową i przyznał dla mediów publicznych rekompensatę w kwocie prawie 2 miliardów złotych. Opozycji bardzo nie spodobały się te działania, dlatego też próbowała je zablokować, żądając tych pieniędzy na leczenie onkologiczne.

Od tamtej pory rozpętała się prawdziwa burza w mediach. Koalicja Obywatelska wzywa Andrzeja Dudę, by zawetował ustawę. Wśród tych polityków znalazł się również lider PSL — Władysław Kosiniak-Kamysz.

Polityk opublikował na Twitterze „gotowca” specjalnie dla prezydenta Dudy.

— Andrzej Duda nie przywykł do wetowania ustaw, dlatego przygotowałem dla niego ściągę. 2 mld zł zamiast na fabrykę hejtu w TVPiS, możemy przeznaczyć na onkologię. Wystarczy wyciągnąć długopis i gotowca podpisać. Z tym dotąd nie miał problemu — napisał szef ludowców.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 97 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Czarnek rzeczywiście przeciwny "seksualizacji uczniów"? W ankiecie pytano 13-latków, "czy uprawiają przygodny seks"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj