Władysław Kosiniak-Kamysz podczas swojej wizyty w Mielcu wypowiedział się o dawnym koalicjancie PSL: — Platforma ma jeden program: wykończyć PiS.

Władysław Kosiniak-Kamysz nie szczędził gorzkich słów krytyki wobec PO i stwierdził, że ugrupowanie to zajmuje się jedynie walką z Prawem i Sprawiedliwością. Za to PSL jest gwarancją „zakończenia wojny polsko-polskiej”. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Były premier Donald Tusk zamieścił na Twitterze swoją ciętą ripostę.

— Tylko od nas samych zależy, jak będzie nasza Ojczyzna. Czy chcemy Polski podzielonej w bratobójczej wojnie, czy Polskę solidarną we współpracy i porozumieniuTaki wybór czeka nas 28 czerwca — mówił Kosiniak-Kamysz.

Zobacz również: Tusk skomentował słowa Jarosława Kaczyńskiego o “chamskiej hołocie”. Mocny wpis na Twitterze

Były szef RE Donald Tusk błyskawicznie odniósł się do tych słów na Twitterze. Polityk nie ukrywał złośliwości wobec lidera PSL.

— Drogi Władku Kosiniak-Kamysz, masz pełne prawo do satysfakcji i dumy z naszych wspólnych ośmioletnich rządów — napisał Tusk.

Kosiniak-Kamysz również odpisał byłemu premierowi i ku uciesze internautów kontynuował internetową przepychankę.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

— Donaldzie, najbardziej dumny jestem z rocznych urlopów rodzicielskich, Karty Dużej Rodziny i — wiadomo — kosiniakowego. Nie jestem jednak bezkrytyczny wobec tamtych 8 lat i wyciągnąłem z nich wnioski. Pozdrawiam z Podkarpacia — odpowiedział kandydat na prezydenta.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 81 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj