Korwin-Mikke wraca do głośnej sprawy z Sejmu. Jeden z liderów Konfederacji, Grzegorz Braun mówił ostatnio o przyszłym „akcie oskarżenia” za działania rządu i resortu zdrowia podczas pandemii COVID-19. Gdy skończył się czas jego wypowiedzi i mikrofon został wyłączony, polityk krzyknął w stronę siedzącego w ławach rządowych ministra Niedzielskiego: „Będziesz pan wisiał!”.

Chociaż Brauna zalała fala krytyki z każdej strony, to jego partyjny kolega, Janusz Korwin-Mikke postanowił go bronić. Za pośrednictwem Twittera zorganizował sondę, w której zapytał, kiedy „wróżba” Brauna się ziści.

Zobacz również: Zdesperowany Gowin szuka nowej, idiotycznej drogi do polityki. Zostaje Zmasakrowany przez opozycję

Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie słów wypowiedzianych przez posła Brauna wobec ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Zawiadomienie w tej sprawie wpłynęło do Prokuratury od marszałek Sejmu Elżbiety Witek. Szef resortu zdrowia również złożył zawiadomienie do Prokuratury w tej sprawie.

Krytyka tych skandalicznych słów najwyraźniej nie odstrasza Janusza Korwina-Mikkego. Polityk kontynuuje temat na Twitterze i publikuje sondę.

— WCzc. Grzegorz Braun (KONFEDERACJA, Rzeszów, Korona) przepowiedział JE Adamowi Niedzielskiemu, że „Będzie wisiał”. Nie określił jednak daty. Jak należy sądzić: czy ta wróżba spełni się: Jeszcze w tym roku? Do 1 stycznia 2024? Do 1 stycznia 2027? Później lub nigdy? — zapytał lider Konfederacji w mediach społecznościowych.

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

Zobacz również: Poseł Lewicy o urodzinach Mazurka: Normalne było, że posłowie z różnych ugrupowań pili razem wódkę

Źródło: niezależna.pl

(Visited 1 371 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj