Janusz Korwin-Mikke, lider Konfederacji nie jest zachwycony postępującą feminizacją w nauczaniu. Polityk stwierdził, że taki stan rzeczy ma negatywny wpływ na chłopców.

– #LexCzarnek, a w szkołach lewactwo – obwieścił prezes partii KORWiN w swoim wpisie na Twitterze.

– Nic dziwnego: koedukacja!! Gorzej: feminizacja!! Jak chłopcy mają się uczyć męskich, agresywnych postaw? Od kogo? Z kim przestajesz, takim się stajesz. Jak mają się uczyć logicznego myślenia? W liceach nawet matematyki i fizyki uczą niewiasty – dodał Korwin-Mikke i dołączył odpowiednie zdjęcie.

Wielu może uznać słowa lidera partii KORWiN za kontrowersyjne, jednak mają one swoje potwierdzenie w nauce.

Dane naukowe mówią, że kobiety w Polsce stanowią nawet 98 proc. nauczycieli przedszkolnych, 83 proc. nauczycieli szkół podstawowych oraz 69 proc. nauczycieli w szkołach średnich.

Jak się okazuje, uczniowie dużo lepiej przyswajają wiedzę od nauczycieli, którzy są tej samej płci. Wykazano, że typowo kobiecy sposób nauczania przyczynia się do wielu problemów u młodych mężczyzn, którzy potrzebują innego modelu.

Zobacz również: Prezydent Biden zaapelował do obywateli USA, by wyjechali z Ukrainy: „Działania zbrojne mogą zacząć się w każdej chwili”

Przeczytaj również:  Granica polsko-białoruska. Znaleziono tajemniczy dron

Zobacz również: Emil Czeczko znów oczernia Polskę. Skandaliczne słowa dezertera

źródło: Twitter.com, NCzas.com

(Visited 221 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj