Na stronie należącej do Korwin-Mikkego pojawił się ciekawy wpis. Poseł Konfederacji stwierdził, że Polacy sami są sobie winni, że nie ma żadnych zmian.

— Do drugiej tury przeszli: JE Andrzej Duda i p. Rafał Trzaskowski […] Otóż wynik tych wyborów mało mnie obchodził – i to nie dlatego, że w nich nie brałem udziału. Z punktu widzenia Polski nie ma bowiem znaczenia, który z tych zacnych gentlemanów zostanie prezydentem — napisał poseł na korwinmikke.pl.

Konfederata nie obawia się rozwiązania, w którym prezydent Warszawy miałby zostać głową państwa.

— Trzaskowski nie wprowadzi nam LGBTQZ do szkół, bo tym zajmuje się PiS-owski minister i PiS-owska większość w Sejmie — pisał parlamentarzysta.

Z tekstu opublikowanego przez Korwin-Mikkego można wysnuć wniosek, że Polacy sami są sobie winni, ponieważ głosują tak, jak głosują.

— Ludzie mogli wybrać WCzc. Krzysztofa Bosaka, p. Stanisława Żółtka, p. prof. Mirosława Piotrowskiego, p. Pawła Tanajnę – czy, z drugiej strony, p. Witkowskiego, który dał się poznać jako wyważony, niezacietrzewiony przedstawiciel Lewicy. I wtedy coś by się zmieniło. Jednak ludzie CHCĄ, by nic się nie zmieniło — kontynuował prezes.

źródło: nczas.com

(Visited 306 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj