Janusz Korwin-Mikke, lider wolnościowego skrzydła Konfederacji często zabiera głos w mediach społecznościowych. Tak było również i tym razem. Przemyślenia polityka skoncentrowały się na tym, czy Jarosław Kaczyński lub Donald Tusk nadają się na przywódców.

W ocenie Janusza Korwin-Mikke na liderów Polski nie nadaje się żaden z nich.

– Mężczyźni muszą rządzić i muszą być agresywni, a nawet bardzo agresywni. By coś dla swoich rodzin wywalczyć. Przepraszam czy p. Jarosław Kaczyński, Donald Tusk, Włodzimierz Czarzasty i Władysław Kosiniak-Kamysz to ludzie agresywni? Skąd: to ciapy. I tak wygląda Polska. Ciapidół – skwitował prawicowy polityk w felietonie dla „Super Expressu”.

Polityk wskazał, że na świecie są takie miejsca, gdzie władzę sprawują ludzie do niego podobni.

– Krowy, woły, cielęta i osiołek. Jak nie wszystkim wiadomo, w największym państwie Ameryki Południowej rządzi Jair Mesjasz Bolsonaro z Partii Liberalnej, taki brazylijski Korwin-Mikke, i rządzi znakomicie (ku wściekłości postępaków). Jeszcze mniej ludzi wie, że w niedzielę o fotel prezydenta najdłuższego kraju Ameryki Łacińskiej walczył p. Józef Antoni Kast – chyba jeszcze większy korwinista ode mnie – czytamy w felietonie.

Dalej polityk wyjaśnił dlaczego „w Ameryce Łacińskiej p. Bolsonaro i Kast mogą zostać prezydentami a w Polsce Korwin-Mikke ma 5-10 proc. góra 15 proc.”.

Przeczytaj również:  Awantura podczas Marszu Powstania Warszawskiego. Jest komentarz Bąkiewicza

– Odpowiedź jest prosta. Latynosi są macho. Tam rządzą faceci, którzy trzymają kobiety krótko, a wrogów zabijają. A w Polsce rządzą baby. U nas byki zostały wytrzebione lub wyjechały za granicę. Rządzą krowy i woły robocze. Czasem ponuro porykujące, ale nie umiejące się zbuntować przeciwko rządzącym złodziejom – stwierdził Korwin-Mikke.

Według jednego z liderów Konfederacji problem stanowi obecnie wychowanie chłopców.

– W Polsce nawet chłopcy wychowywani są w tzw. ‚szkołach koedukacyjnych’!!! A z kim przestajesz takim się stajesz. Z chłopców wychowywanych w koedukacji wyrastają jeszcze gorsze baby niż normalne kobiety. Cała szkoła zresztą, całkiem otwarcie i oficjalnie, nastawiona jest na wytępienie w chłopcach agresji! – irytował się polityk.

Zobacz również: Sąd ukarał kobietę za to, że jej pies za głośno szczekał. Wszystko przez donos sąsiada

Zobacz również: Premier Boris Johnson na imprezie w trakcie lockdownu? Wyciekło kolejne zdjęcie

Źródło: Twitter.com, Super Express

(Visited 422 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj