Janusz Korwin-Mikke wraz z innymi przedstawicielami Konfederacji przypomniał, że jesteśmy na początku ważnego procesu, którego finałem może być całkowite wyeliminowanie gotówki.

– Wzywam do oporu – powiedział Korwin-Mikke.

Od kolejnego roku w naszym kraju ograniczona będzie możliwość rozliczania się przy pomocy gotówki. Jeżeli wartość transakcji przekroczy 20 tys. złotych, to nie będzie ona przyjmowana.

Zmiany będą dotyczyły również bankomatów. Jednorazowo będzie można wypłacić 1000 złotych za transakcję. Wiadomo, że sieć Euronet obniżyła limit wypłaty z bankomatu do 800 zł.

Janusz Korwin-Mikke apeluje do Polaków

Przedstawiciele partii KORWiN przemawiali podczas konferencji prasowej, nie mając wątpliwości, że proces ten będzie postępował. Zadali również pytanie, gdzie jest koniec tego szaleństwa.

– PiS udaje, udawało i będzie udawać, że się sprzeciwia tym wszystkim ludziom w Unii Europejskiej i poza Unią, którzy usiłują nam odebrać wolność, ale oczywiście PiS pokornie realizuje to, co zostało przy Okrągłym Stole postanowione. Czyli, niezależnie od tego, kto wygra wybory w Polsce, idziemy do Unii i budujemy eurosocjalizm – mówił poseł Konfederacji.

– Czegoś takiego nie było w dziejach ludzkości. To już nie jest żart, to sprawa bardzo poważna. Jeżeli rzeczywiście ktoś będzie chciał odebrać gotówkę, będzie chciał kontrolować każdy nasz grosz wydawany na pudełko zapałek, to nie ma rady, ale będzie trzeba wyrżnąć tę klasę polityczną, która usiłuje nam odebrać wolność – dodał Janusz Korwin-Mikke.

Przeczytaj również:  Zaskakujący sondaż. Konfederacja staje się trzecią siłą

– Takiego ucisku względem gotówki, takiego totalitaryzmu nie było w dziejach ludzkości. Wzywam do oporu – apelował Korwin-Mikke.

Rząd po cichu rozpoczął likwidację gotówki. Nie oddamy naszej wolności!

Rząd po cichu rozpoczął likwidację gotówki. Nie oddamy naszej wolności! #KORWiN

Opublikowany przez Partia KORWiN Czwartek, 18 sierpnia 2022

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Paradował w rozpiętej koszuli, spod której wystaje…”. Znany stylista o wyglądzie Tuska

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Zdrajca! Kłamca! Wyp…!”. Niemcy serdecznie powitali Scholza [WIDEO]

źródło: YouTube, Nczas

(Visited 648 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Janie Januszu i Konfederacjo zacznijcie wreszcie działać aby pogoić ta bandę psychopatów rządowych. Skrzyknijcie się i do dzieła. Mam nadzieje że obywatele pomogą. Ja tak chociaż liczę sobie kilka dziesiątek lat. Nie chodzi o mnie ale o nasze dzieci i wnuki. O nich najbardziej mi chodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj