Policjanci na służbie tańczą dla dzieci

Koronawirus w Polsce. Nagranie tańczących policjantów podbija serca widzów

Niewielkie miasteczko Nowy Dwór Gdański cieszyło się w ostatnich dniach wyraźnym zainteresowaniem internautów. Wszystko dzięki parze policjantów na służbie, którzy postanowili umilić czas osobom poddanym kwarantannie.

Policjanci w naszym kraju w ostatnich tygodniach sprawdzają obecność obywateli w domach. Jedna z funkcjonariuszek wpadła na pomysł uatrakcyjnienia codziennej kontroli. Do tej pory wystarczyła rozmowa telefoniczna i nawiązanie krótkiego kontaktu potwierdzającego obecność danej osoby.

Tym razem jednak nie obyło się bez muzyki oraz tańca.

Z głośników radiowozu nagle rozległo się Village People z utworem YMCA. Para policjantów wykonała radosny taniec z dość skomplikowaną choreografią.

Wielu zachwyconych tym widokiem obywateli nagrywało niecodzienny widok. Samym zainteresowanym taniec również sprawił wielką radość, co odbiło się na ich twarzach.

— Słuchajcie, czy wy to widzicie? — pytała jedna z mieszkanek.

— Nie wierzę własnym oczom — dodała.

Pokaz wywarł na niej tak wielkie wrażenie, że na koniec dodała — Brawo wy! Kochani, kochani. Życzymy wam zdrówka wszystkim dookoła. Pozdrawiamy serdecznie, trzymajcie się gorąco, hej.

Funkcjonariusze, którzy zatańczyli dla dzieci na kwarantannie, to sierż. sztab. Karolina Figiel oraz sierż. Paweł Belling. W późniejszym wywiadzie opowiedzieli o swoich motywacjach.

— W celu odstresowania dzieci i naszego społeczeństwa od sytuacji, która się obecnie dzieje — mówiła sierż. sztab. Karolina Figiel.

— Chcieliśmy umilić czas dzieciom rodziny, która była objęta kwarantanną. Uśmiech dzieci był bezcenny — dodał sierż. Paweł Belling.

źródło: nszzp.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these