Strona główna Polska Koronawirus w Polsce. Nagranie tańczących policjantów podbija serca widzów

Koronawirus w Polsce. Nagranie tańczących policjantów podbija serca widzów

2 min read
0
1
780
Policjanci na służbie tańczą dla dzieci

Niewielkie miasteczko Nowy Dwór Gdański cieszyło się w ostatnich dniach wyraźnym zainteresowaniem internautów. Wszystko dzięki parze policjantów na służbie, którzy postanowili umilić czas osobom poddanym kwarantannie.

Policjanci w naszym kraju w ostatnich tygodniach sprawdzają obecność obywateli w domach. Jedna z funkcjonariuszek wpadła na pomysł uatrakcyjnienia codziennej kontroli. Do tej pory wystarczyła rozmowa telefoniczna i nawiązanie krótkiego kontaktu potwierdzającego obecność danej osoby.

Tym razem jednak nie obyło się bez muzyki oraz tańca.

Z głośników radiowozu nagle rozległo się Village People z utworem YMCA. Para policjantów wykonała radosny taniec z dość skomplikowaną choreografią.

Wielu zachwyconych tym widokiem obywateli nagrywało niecodzienny widok. Samym zainteresowanym taniec również sprawił wielką radość, co odbiło się na ich twarzach.

— Słuchajcie, czy wy to widzicie? — pytała jedna z mieszkanek.

— Nie wierzę własnym oczom — dodała.

Pokaz wywarł na niej tak wielkie wrażenie, że na koniec dodała — Brawo wy! Kochani, kochani. Życzymy wam zdrówka wszystkim dookoła. Pozdrawiamy serdecznie, trzymajcie się gorąco, hej.

Funkcjonariusze, którzy zatańczyli dla dzieci na kwarantannie, to sierż. sztab. Karolina Figiel oraz sierż. Paweł Belling. W późniejszym wywiadzie opowiedzieli o swoich motywacjach.

— W celu odstresowania dzieci i naszego społeczeństwa od sytuacji, która się obecnie dzieje — mówiła sierż. sztab. Karolina Figiel.

— Chcieliśmy umilić czas dzieciom rodziny, która była objęta kwarantanną. Uśmiech dzieci był bezcenny — dodał sierż. Paweł Belling.

źródło: nszzp.pl

Reakcja
1
Przeczytaj również:  Umierają tysiące, a Sylwia Spurek informuje o zakazie słowa "kiełbasa". Lepiej, żeby nie czytała komentarzy, takiego oburzenia dawno nie było
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Piotr Krzemiński
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Maja Ostaszewska krytykuje działania rządu. To, co robi PiS, nie mieści jej się w głowie

Maja Ostaszewska od dłuższego już czasu otwarcie krytykuje działania rządu. To, co robią p…