Konfederacja uzyskała właśnie status komitetu ogólnopolskiego. Zebrała odpowiednią liczbę głosów wymaganą do rejestracji w 21 okręgach i to o wiele szybciej niż Koalicja Obywatelska. Media głównego nurtu zdają się jednak ignorować ten fakt i pomijają Konfederację podczas prezentacji komitetów wyborczych.

We wtorek Witold Tumanowicz poinformował o wielkim sukcesie partii. Jego wpis żywi pozytywny optymizm i nadzieję, że partia odniesie zwycięstwo w przyszłych wyborach parlamentarnych. Wydaje się, że nawet Grzecgorz Schetyna nie miał tyle szczęścia i powinien zastanowić się nad strategią swojego ugrupowania.

Oto wpis, jaki Witold tumanowicz zamieścił na Twitterze:

Na Twitterze znalazło się również zdjęcie przesłane przez jednego z Internautów. Zdjęcie przedstawia emisję materiału Polsat News, gdzie wyszczególniono PiS, KO, PSL oraz Lewicę. Konfederację, już nie pierwszy raz pominięto. Świadczy to zapewne o poważnym zaniepokojeniu tychże partii zwiększającym się poparciem dla nowego ugrupowania. Fakt ten skomentował Robert Winnicki. Zdaniem polityka należy zastanowić się nad wymuszeniem sprostowania przez redakcje, które dokonały umyślnego pominięcia.

Przeczytaj również:  Grzegorz Braun nie wytrzymał: "My pękamy ze śmiechu! Śmieszne są te litanie projektów eurokołchozowych [WIDEO]

 

wsensie.pl 

(Visited 82 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj