Strona główna Polska Co ona miała na myśli? Kidawa-Błońska i jej kolejna nielogiczna wypowiedź

Co ona miała na myśli? Kidawa-Błońska i jej kolejna nielogiczna wypowiedź

5 min czytania
0
0
1,765
Małgorzata Kidawa-Błońska

Małgorzata Kidawa-Błońska zaskakuje wszystkich swoimi zabawnymi i często nielogicznymi wypowiedziami. Wielu internautów nie rozumie, co kandydatka na prezydenta z ramienia KO miała tak naprawdę na myśli. Okazuje się, że w przeszłości polityk popełniała gafy równie często jak obecnie.

Na Twitterze zaczął krążyć kolejny fragment nagrania, na którym Małgorzata Kidawa-Błońska tłumaczy coś w chaotyczny i mało zrozumiały sposób.

— Będzie naszym prezydentem, lecz „nie moim”, ale wszystkich Polaków, po chwili jednak „moim też, każdego Polaka” — powiedziała wicemarszałek Sejmu na starszym już nieco nagraniu w Radiowej Trójce.

Internauci szybko zaczęli drwić z polityk, pisząc, że swoją logiką wypowiedzi dorównuje Ryszardowi Petru i Lechowi Wałęsie. Taka popularność zdecydowanie obniża szanse Kidawy-Błońskiej na zwycięstwo w najbliższych wyborach prezydenckich. Tym bardziej że zainteresowani wyciągają na światło dzienne coraz to zabawniejsze fragmenty nagrań z wpadkami słownymi kobiety.

— Na razie co raz wię… mniej mam nadziei, że będę mogła powiedzieć, że pan prezydent naszym prezydentem. To znaczy nie moim, ale Polaków. Moim też, każdego Polaka, że jesteśmy dumni, że prezentuje ten urząd. Zobaczymy, ma szansę — kontynuowała tajemniczo.

Nagranie udostępnił jeden z użytkowników Twittera PikuśPOL.

źródło: niezalezna.pl

Reakcja
Przeczytaj również:  Tarczyński wyśmiał życzenia Małgorzaty Kidawy-Błońskiej: "W okularach odbija się prompter"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Marlena Piechocka
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Gasiuk-Pihowicz atakuje sędzię Manowską i prezydenta Dudę: Ćwierćprezes, ćwierćprezydent

Posłanka KO Kamila Gasiuk-Pihowicz zabrała głos w sprawie decyzji prezydenta Andrzeja Dudy…