Wszyscy warszawiacy doskonale pamiętają awarię oczyszczali ścieków „Czajka”, za sprawą której została zanieczyszczona Wisła. Sytuacje jednak lubią się powtarzać, a za kandydatury Rafała Trzaskowskiego wyjątkowo często. Jak pech chciał, to właśnie za jego rządów stolicy trzyma się mnóstwo problemów.

Okazuje się, że w Warszawie pojawiła się kolejna awaria, chociaż na mniejszą skalę niż dawniej, a część mieszkańców w jedenastu dzielnicach nie ma wody w kranach. Awaria dotyczy Woli, Śródmieścia, Saskiej Kępy oraz Mokotowa. Informacje o obecnym stanie rzeczy przekazał MPWiK w Warszawie. Post został opublikowany na Facebooku.

Zobacz również: Próba aresztowania dyrektor sanepidu: „Za prześladowanie restauratorów i hotelarzy” [WIDEO]

Na miejscu awarii pracują już ekipy, próbujące zwalczyć usterkę. Miasto wciąż jednak nie uporało się z problemami sieci ciepłowniczej przy ul. Grzegorzewskiej na Ursynowie. Jak poinformował reporter RMF FM, usterka ma zostać rozwiązana przed północą.

Zobacz również: Lech Wałęsa o prezydenturze Bidena. Zaskakujący komentarz na temat kobiet sprawujących władzę

W praktyce jednak różnie bywa. Natomiast z poniedziałku na wtorek, bez ogrzewania pozostawało aż siedem budynków przy ul. Solec. W nieciekawej sytuacji byli również mieszkańcy wielu budynków przy ul. Tynieckiej oraz Jaggielońskiej.

[Aktualizacja, godz. 14:30] Drodzy Mieszkańcy, aktualnie w różnych punktach miasta #Warszawa pracują ekipy…

Opublikowany przez MPWiK Warszawa Czwartek, 21 stycznia 2021

źródło: telewizjarepublika.pl

(Visited 920 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Trzaskowski robi feministyczną rewolucję. W Warszawie przybędzie kierowniczek, dyrektorek i prezydentek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here