Klaudia Jachira od niedawna pełni funkcję posłanki z ramienia KO. Młoda działaczka zdążyła jednak zaistnieć wcześniej dzięki kontrowersyjnym nagraniom umieszczanym w sieci. Aktorka kpiła w nich głównie z Jarosława Kaczyńskiego oraz Smoleńska. Gdy dostała się do Sejmu, wcale nie zmieniła swojego zachowania.

Wręcz przeciwnie, niecodziennymi wypowiedziami stale dostarcza materiału do nowych memów i żartów, co internauci chętnie wykorzystują. Klaudia Jachira podczas zebrania najprawdopodobniej Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa wypowiedziała się na temat… dzików.

Ku zdziwieniu innych zaczęła rozważać, w czym ludzie są od nich lepsi. Zwróciła się do obecnych na sali posłów i wyraziła wiele wątpliwości w tym temacie. Krótkie nagranie, które szybko obiegło Twittera, wywołało lawinę prześmiewczych komentarzy.

— Do zabrania głosu nakłoniło mnie zdanie przedmówcy posła… — zaczęła Klaudia Jachira — który pyta i powiedział stanowczym tonem, że dziki nie są lepsze od ludzi — podkreśliła posłanka KO.

—A ja mam takie pytanie do Państwa tutaj zgromadzonych, po tej dyskusji, której wysłuchałam: W czym my ludzie XXI wieku jesteśmy lepsi od tych dzików, od zwierząt? W tym, że chcemy zabijać — kontynuowała polityk.

Przeczytaj również:  Kaczyński oskarżył "przeciwników" o to, że chcą sfałszować wybory. Przywódca wezwał do stworzenia specjalnego "korpusu"

Swoim wystąpieniem wywołała konsternację u obecnych na sali posłów, jak również u widza, który udostępnił fragment nagrania. W tle możemy usłyszeć padające słowo „skandal”.

źródło: twitter.com

(Visited 132 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj