Klaudia Jachira

Klaudia Jachira otrzymała laurkę od swojej fanki: „Jest Pani normalnością w tej politycznej próżni”

Kontrowersyjna posłanka PO Klaudia Jachira zyskuje coraz więcej sympatyków. Jedna z uczestniczek spotkania zorganizowanego przez KOD w Zakopanem zaczęła wychwalać parlamentarzystkę, podkreślając, że jest wyjątkowa.

— Jest Pani normalnością i moim głosem w tej politycznej próżni. Przez to, co Pani już zrobiła, to mogłaby Pani odbierać emeryturę — napisała w laurce dla Klaudii Jachiry.

Posłanka KO zapewne nie spodziewała się takiego wyrazu uznania ze strony przypadkowej fanki.

Nie spodziewała się również, że na spotkaniu pojawi się tylu sympatyków. Wyraz swojemu zdziwieniu dała na Facebooku:

— Jak to się stało, że w 2015 roku polskie społeczeństwo uwierzyło w hasło Polska w ruinie? Przyszliby porozmawiać i natchnąć się nadzieją, że może być lepiej — pisała.

Seniorzy z KOD-u narzekali na to, że „w jednym najlepszych liceów w regionie, na głównym korytarzu są gazetki szkolne utworzone z tygodnika Sieci, hasło: Bóg Honor Ojczyzna i krzyż” oraz że 80 proc. historyków u nich to skrajni prawicowcy, którzy na lekcjach oprócz podstawy programowej przekazują nacjonalistyczną ideologię.

Pani Karolina — fanka Jachiry jest do tego stopnia zachwycona jej działalnością, że przysłała piękną laurkę o następującej treści:

— Pani Klaudio, dziękuję za dzisiejsza dawkę normalności, szczerości, poczucia humoru i wiary, ze może być lepiej. Jest Pani normalnością i moim głosem w tej politycznej próżni. Starsza o dekadę od Pani myślę tak samo! — napisała.

— Wierze, że przed nami wielkie rzeczy, wierze, że Pani jest na najwłaściwszej dla siebie drodze!!! Możemy dużo, chociaż przez to, co Pani już zrobiła, to mogłaby Pani odbierać emeryturę. Nie wiem dlaczego, ale wiem na pewno: DAMY RADE!!! — dodała Pani Karolina w wiadomości do posłanki PO.

źródło: wpolityce.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these