Podczas trwających protestów w wielu miastach doszło do blokad dróg. Kierowcom często nie podoba się jednak to, że muszą stać w długich korkach.

W sieci pojawiło się parę nagrań, które pokazują, jak niektórym kierowcom puściły nerwy. Nie spodobały im się tłumy, które celowo blokowały przejazd. Gazeta Wyborcza informowała o pojazdach, które potrąciły manifestujących.

Czytaj także: Poznań: Chcieli zaatakować kościół, ale natrafili na tłum narodowców: „Ruszycie Kościół, a będziecie spie***ć k**wy!”

W Warszawie kierowca BMW wjechał w grupkę osób, które zagradzały mu drogę. Choć nie jechał z dużą prędkością, lekko poturbował dwie osoby.

Na Bielanach inny kierowca postanowił opuścić pojazd i powiedzieć protestującym o tym, co sądzi o tego typu protestach. Następnie wrócił do auta i odjechał.

Czytaj także: Szokujący wywiad byłego dyrektora koncernu farmaceutycznego: Gdyby nie media, pandemia byłaby skończona

Najprawdopodobniej w kolejnych dniach dojdzie do kolejnych zdarzeń tego typu. W środę oraz piątek również mają się odbyć protesty, w dodatku ich frekwencja może być nawet większa niż w tych dotychczasowych.

Źródło: Twitter

(Visited 483 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Klaudia Jachira powinna obejrzeć, co Małgorzata Kidawa-Błońska sądzi na jej temat: "To jest chyba pana koleżanka!"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here