propolski.pl: Kierowca skopał auto

Kierowca wpadł w szał na ulicy. Nagrało się jak skopał auto [WIDEO]

Sieć obiegło nagranie przedstawiające furię jednego z kierowców na Drogowej Trasie Średnicowej. Widać na nim, jak pewien mężczyzna wściekle kopie i okłada pięściami samochód.

Filmik pojawił się na portalu Dzisiaj w Gliwicach. Agresywny mężczyzna z całej siły walił pięściami i łokciami w szybę auta.

Agresor wygrażał się także pasażerowi innego auta, który nagrał całe zajście. Kiedy odjechał, mężczyzna wcale się nie uspokoił, wręcz przeciwnie.

Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności

– Pokrzywdzony jechał Drogową Trasą Średnicową w kierunku Zabrza. Agresor zajechał mu drogę i wyhamował do zera, po czym wysiadł z samochodu i stało się to, co można zobaczyć na krążącym w internecie wideo – relacjonował młodszy aspirant Łukasz Kloc z KMP Katowice.

– Z naszych ustaleń wynika, że eskalacja agresji była spowodowana zachowaniem innych użytkowników drogi. Oczywiste jest, że doszło do zniszczenia mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Do tego z pewnością dojdzie też naruszenie innych paragrafów w tym wykroczeń drogowych – dodał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Brytyjski wywiad ostrzega. Chiny mogą stanowić „olbrzymie zagrożenie dla nas wszystkich”

Dzisiaj na DTŚ

Opublikowany przez Dzisiaj w Gliwicach Poniedziałek, 10 października 2022

źródło: Facebook, Dzisiaj w Gliwicach

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these